سال 1389 ، آغاز کار

گروه تولیدی مبتکران نصر از سال 1389 ، به همت مدیر مجموعه جناب آقای حجت نصرتی فعالیت خود را آغاز کرد. ایشان فارق‌التحصیل رشته مهندسی ساخت و تولید از دانشگاه اراک می باشند و در سال 1389 وارد بازار کار شده و در رسته تولید قطعات صنعتی و تولید ماشین آلات صنعتی در باغستان شهریار مشغول بکار شدند.

شروع فرایند تولید

در سال 1391 اولین دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا ، در گروه تولیدی مبتکران نصر  تولید شد و بعد از  ساخت اولین دستگاه با کمک خداوند و تلاش شبانه روزی، موفق به رفع ایراد دستگاه و بالا بردن کیفیت ساخت دستگاه و همچنین محصول تولیدی شدیم . اکنون پس از چندین سال کار و کسب تجربه، ماشین سازی مبتکران نصر قادر می‌باشد کلیه ماشین آلات در زمینه تولید فیلتر هوای انواع خودرو را تولید و روانه بازار کند.

کلیه قطعات با طراحی مهندسی دقیق ،  بصورت جز به جز در کامپیوتر با نرم افزار های مدرن طراحی و سپس اسمبلی شده و با دقت 2 میکرون به مرحله اجرا میرسد .

افزایش تولیدات و شروع صادرات

در حال حاضر ماشین سازی مبتکران نصر قادر به تولید دستگاههای متعدد مانند

  • دستگاه چین کن غلطکی ،
  • دستگاه چین کن تیغه ای (نایف)،
  • دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا ،
  • دستگاه تزریق فوم مبل،
  • دستگاه تزریق فوم زیر کفش،
  • دستگاه غلطکی گل دار ماشین سنگین،
  • دستگاه تولید فیلتر های نمدی خودروهای چینی و ژاپنی .و اروپایی

می باشد که افتخار تولید و ارسال دستگاه به کشورهای همسایه مانند جمهوری آذربایجان، عراق افغانستان و اکراین را داریم.

0%
رضایت مشتری
0
تعداد مشتریان
$0
تنوع محصولات و ماشین ها
0
سابقه فعالیت ما

تنوع در خدمات و بروز بودن

مبتکران نصر پس از سالها تلاش ، موفق به تولید کلیه قالب های تولید انواع فیلتر های pepe (په په) شده است که عمدتا فیلتر خودروهای جدید با مدلهای ۲۰۱۵ به بالا به سمت این مدل فیلتر سوق پیدا کرده اند شده ایم . تولیدات ما از نظر کیفیت مشابه نمونه وارداتی می باشند و مفتخریم که با این میزان از تجربه و علم توانسته ایم سهم بسیارکوچکی در بازار خود کفایی کشور داشته باشیم و به نوبه خود از خروج ارز از کشور (هر چند جزئی) جلوگیری کنیم.
قصد داریم با کمک خدا و تلاش بیش از پیش کیفیت را به جایی برسانیم که به غیر از کشورهای همسایه به سایر کشورهای مصرف کننده این مدل فیلتر ها ، ماشین الات تولید بفروشیم و به یاری خداوند این مهم محقق خواهد شد .

محصولاتی تولید کرده ایم که علاوه بر بازار داخل ، به کشورهای مختلف نیز صادر میشود از جمله:

تولید محصولاتی با کیفت ، با توان بالای رقابتی ، نتیجه سالها تلاش و تجربه و دانش متخصصین فنی ما می باشد.

3.7/5 - (3 امتیاز)
فهرست